مجوزها

کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 در دانشگاه مازندران

کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

فراخوان کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 دانشگاه مازندران در سال ۱۳۹۹ منتشر شد.

به گزارش جزوه سیتی، دانشگاه مازندران در نظر دارد در اجرای «آیین نامه کارشناسی ارشد بدون کنکور» از بین دانشجویان کارشناسی پیوسته دانشگاه های دولتی (دوره های روزانه و شبانه) با شرایط ذیل ببرای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در دوره روزانه کارشناسی ارشد پذیرش نماید.

دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته که پس از شش نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم واحد درسی به لحاظ میانگین کل جزء پانزده درصد برتر دانشجویان هم ‏رشته و هم ‏ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال (نه نیمسال طبق مصوبه شورای عالی برنامه ریزی)دانش آموخته شوند.

تذکر مهم:

فقط دانشجویان دانشگاه های دولتی دوره‏ های روزانه و شبانه مجاز به شرکت در این فرآیند می‏ باشند.

لذا به تقاضاهای دانشجویان دانشگاه های غیر انتفاعی، آزاد، پردیس شهریه ‏پرداز، پیام نور و دوره ‏های غیرحضوری و مجازی ترتیب اثر داده نمی ‏شود.

مدارک مورد نیاز کارشناسی ارشد بدون کنکور 99 دانشگاه مازندران

۱- تکمیل فرم گواهی دانشجوی ممتاز دوره کارشناسی (فرم شماره ۱ مخصوص دانشجویان دانشگاه مازندران و فرم شماره ۲ مخصوص دانشجویان سایر دانشگاه ها) و بارگذاری آن در سامانه دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه.

۲- اسکن یک قطعه عکس ۴*۳ جدید و بارگذاری آن در سامانه.

۳- ثبت مشخصات و سوابق آموزشی متقاضی در سامانه پذیرش بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد (Master) دانشگاه مازندران.

۴- واریز مبلغ هشتصد هزار ریال (۸۰۰۰۰۰ ریال) بابت حق ثبت نام از طریق سامانه پرداخت آنلاین دانشگاه مازندران (موضوع پرداخت: حوزه معاونت آموزشی، آیتم پرداخت: ثبت نام بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد) و دریافت کد رهگیری جهت بارگذاری در سامانه دبیرخانه استعدادهای درخشان دانشگاه.

۵- ریزنمرات کارشناسی و بارگذاری آن در سامانه.

۶- نحوه پذیرش داوطلبان در دوره های کارشناسی ارشد بر اساس امتیاز کسب شده داوطلب از معدل کل بعلاوه معدل دروس اختصاصی دوره کارشناسی می باشد.

۷- چنانچه داوطلبان محترم مقاله علمی در نشریات علمی پژوهشی معتبر (حداکثر دو مورد) ارائه نموده باشند و یا موفق به کسب رتبه در المپیاد علمی – دانشجویی شده باشند، امتیاز آن در نظر گرفته خواهد شد.

۸- هر داوطلب مجاز به انتخاب یک کد رشته گرایش بوده و پذیرش داوطلب بر اساس بالاترین امتیاز کسب شده از بین داوطلبان آن رشته گرایش در سقف تعداد پذیرش آن رشته انجام خواهد شد.

۹- رشته کارشناسی داوطلب بایستی مطابق با رشته کارشناسی قابل قبول در هر رشته گرایش باشد.

۱۰- در بخش اطلاعات تحصیلی از پرونده الکترونیکی، معدل دروس اختصاصی را مطابق عدد تأیید شده در فرم شماره یک یا فرم شماره ۲ (تأییدیه رتبه ممتاز) ، ثبت نمایید.

۱۱- داوطلبان فقط مجاز به انتخاب یک رشته گرایش هستند، لذا در بخش انتخاب رشته ، رشته گرایش مورد نظر را که با رشته کارشناسی شما مطابقت دارد انتخاب نموده و فرم را ذخیره نمایید.

۱۲- اگر دارای مقالات ارائه شده در نشریات علمی – پژوهشی هستید، اطلاعات آن را در پرونده الکترونیکی ثبت نمایید.

۱۳- اگر در المپیاد علمی – دانشجویی شرکت نموده و موفق به کسب رتبه شده اید، ابتدا فرم شماره ۳ ( تأیید کسب رتبه در المپیاد) را از لینک زیر دریافت نموده و پس از تکمیل و تأیید از سوی دانشگاه محل تحصیل خود، تصویر اسکن شده آن را در بخش مدارک المپیاد علمی از پرونده اضافه نمایید.

کارشناسی ارشد بدون کنکور 99

داوطلبان واجد شرایط می‏ بایست حداکثر تا ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ از طریق سامانه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه با ورود اطلاعات و بارگذاری مدارک مورد نیاز، در محل های پیش بینی شده، ثبت نام نمایند.

0 votes
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی