مجوزها

دانلود جزوه تکنیک های احیای مو – مناسب آرایشگران و سالن داران

تکنیک های احیای مو

در این مطلب از سایت جزوه سیتی اقدام به ارائه جزوه تکنیک های احیای مو مخصوص افراد مبتدی و کسانی که در رشته آرایشگری درس می‌خوانند، کرده‌ایم.

مبلغ قابل پرداخت : 10,000 تومان

 

راتین احیا کننده مو به این معنا است که با استفاده از کراتین مایع که اصلی ترین پروتئین در بافت مو می باشد، موقتاً نرمی و صافی به موهای صدمه دیده بر می گردد، اگر در حال حاضر شما هم از موهای وز و خشک رنج می برید باید با دوره های کراتین درمانی بیشتر آشنا شوید در ادامه قصد داریم شما را تا حدودی با این مورد آشنا کنیم.

کراتین چیست؟

در واقع کراتین یک نوع پروتئین که به صورت طبیعی در بدن ما هستند که در ناخن، مو و دندان ما وجود دارد عنصر استفاده شده در آن فرمالدئید است که عامل بیماری زا است برای کسانی که با کراتینه سرکار دارند، ولی  برای کسانی که موهای خود را کراتینه می‌کنند، مشکلی ندارد میزان فرمالدئید در این محصولات متفاوت است. کراتین ها تا ۷۰ درصد احیا دارند و ۳۰ درصد هم صافی ایجاد می کنند، برای فرم دهی و ضخامت تارهای مو ترمیم دیده و یا موهای سالم استفاده می شود پیش از استفاده از کراتینه اگر مبتلا به بیماری پوستی پسوریازیس هستید حتما با یک متخصص پوست مشورت کنید. اگربدن شما به این محصولات واکنش نابهنجاری نشان داد، گزارش دهید.

1 vote
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی